DSC_0048   Magda wokal -już jako małe dziecko   przejawiała wielkie zamiłowanie do muzyki. Do dzisiaj trzyma w domu sentymentalny, pierwszy mikrofon sceniczny- jaskrawo różową zabawkę z żółtymi wzorami. Tak jak zatrzymała pamiątkę, tak stała jest jej miłość do muzyki- a właściwie rośnie z dnia na dzień. Śpiewa wszędzie, wbrew wszystkiemu, szkoli swój warsztat na zajęciach wokalnych, śpiewa w scholach, na imprezach okolicznościowych, karaoke- muzyka wystarczy jej do szczęścia by pokazać swoje emocje i wyrazić siebie.

DSC_0050 (1)Kamil klawisze i wokal- Trudno pisać kiedy uzyskał świadomość co to muzyka instrumenty i do czego służą bo tego akurat nie pamięta, ale twierdzi że musiało to nastąpić po pierwszych 2 dniach po porodzie darł się wtedy w niebo-głosy czyli technicznie szlifował swój warsztat wokalny.

DSC_0045Daniel wodzirej i wokal Osoba odpowiedzialna za dobrą zabawę i uśmiech na twarzach imprezowiczów. Uwielbia dialogi z publicznością. Zawsze wie co się będzie działo na scenie i na parkiecie. Ma za zadanie odpowiedni dobór repertuaru i zachęcenie ludzi do zabawy.